منو
1696682918 scaled انتخاب کالا

جشنواره پاییزی دوو 1402

جشنواره پاییزی دوو با تخفیف های نقدی از روز شنبه 15 مهر آغاز شده است. این جشنواره ویژه خرید یخچال فریزر و ساید بای ساید، تلویزیون و ماشین لباسشویی دوو است. در طرح جشنواره لوازم خانگی دوو، با خرید هر یک از انواع این محصولات که در زیر، عکس آن ها قرار دارد میتوانید آن کلیک کرده و محصولات شامل جشنواره را مشاهده کنید و تا سقف 30,000,000 ریال هدیه نقدی دریافت کنید. هدیه نقدی به خریدارانی تعلق می گیرد که محصولات شامل جشنواره را در تاریخ ذکر شده خریداری و نصب کنند. فروشگاه دوو مارکت به عنوان نمایندگی رسمی برند دوو، تمامی محصولات دوو را با بهترین قیمت روز بازار و ضمانت نامه 24 ماهه رسمی انتخاب الکترونیک عرضه می کند.

محصولات جشنواره دوو

در جشنواره پاییزی دوو سال 1402 محصولات چهار گروه کالایی یخچال فریزر و ساید بای ساید، تلویزیون و ماشین لباسشویی دارای هدیه نقدی می باشد. با خرید هر یک از این کالاها در دوو مارکت و نصب آن توسط نماینده خدمات پس از فروش دوو در موعد جشنواره، می توانید هدیه نقدی دریافت کنید. سقف مبلغ هدیه در دسته یخچال فریزر 1 میلیون و 500 هزار تومان، دسته ساید بای ساید 2 میلیون تومان، دسته ماشین لباسشویی 1 میلیون و 200 هزار تومان و همچنین در دسته تلویزیون ها تا سقف 3 میلیون تومان است.فعـــالسازی کد تخفــیف

مراحل خرید در جشنواره پاییزی لوازم خانگی دوو

1- نصب محصول: پس از ثبت سفارش کالای مورد نظر، سفارش خود را تحویل گرفته و جهت نصب محصول با مرکز تماس مشتریان گروه انتخاب از طریق شماره 1699 بدون پیش شماره از سراسر کشور تماس حاصل نموده و درخواست نصب خود را اعلام نمایید.

2- دریافت کد تخفیف: پس از نصب محصول و مشاهده فاکتور توسط نماینده مجاز خدمات پس از فروش، به ازای هر محصول خریداری شده ، یک عدد کد تخفیف به شماره پذیرش خریدار اختصاص داده خواهد شد. این کد حاوی یک کد شش حرفی به نام کد تخفیف می‌باشد. این کد تخفیف از طریق پیامک برای خریدار ارسال خواهد شد .

3- فعال سازی کد تخفیف: پس از دریافت کد تخفیف به منظور فعالسازی آن، با مراجعه به صفحه فعالسازی کد تخفیف جشنواره، اطلاعات درخواست شده را ثبت نمایید. این اطلاعات شامل : کد تخفیف، شماره پذیرش، شماره شبا و شماره همراه است. پس از ثبت اطلاعات و دریافت کد تایید، جهت فعالسازی کد تخفیف گزینه ثبت نهایی را انتخاب نمایید.

4- نحوه دریافت هدیه نقدی جشنواره: پس از تایید شماره شبا مبلغ هدیه جشنواره ، حداکثر ظرف مدت یک ماه واریز و از طریق پیامک اطلاع رسانی خواهد شد.

 

نکات مهم:

– فعال‌سازی فقط از طریق شماره موبایلی که به مرکز ارتباط با مشتریان اعلام کرده اید امکان پذیر است.
– شماره شبا حتما بایستی به نام همان شخصی باشد که هنگام نصب محصول اعلام نموده‌اید (شماره شبا مربوط به حساب راکد یا بانک های تلفیق شده نباشد)
– شماره پذیرش خود را پس از درخواست نصب محصول ، از طریق پیامک دریافت نموده اید .

 

 

جشنواره های به اتمام رسیده
کالاهایی که دیده ایید
فیلتر بر اساس شهر محصول
انتخاب کالا
فیلتر بر اساس شهر محصول
تماس با ما
شما این محصولات را انتخاب کرده اید0
empty-cart

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

جهت مشاهده محصولات بیشتر به صفحات زیر مراجعه نمایید.
انتخاب کالا